precio
€ 105000BGN 205362.15Área
86 metros cuadradosprecio metros cuadrados.
1220.93 €Aprox. entrega
Ексклузивна оферта! Готови документи за продажба!
Предлагаме за продажба тристаен апартамент, намиращ се във в. с. Елит 1. Апартаментът се намира в охраняван затворен комплекс, разположен в подножието на планината, в района на хотелите Виктория Палас, Маджестик, на 200м от плажа, до новия Lidl и супермаркет Carefour!
Апартаментът се състои от: коридор, просторна слънчева дневна с кухненски бокс, баня с тоалетна, отделна тоалетна, две спални, 2 тераси.
В комплекса има голям басейн, детски басейн, водна пързалка, ресторант, воден бар, парк с детска площадка, барбекю зона.
Акт 16
Битов ток
Такса поддръжка 500Е на година
| Tipo de propiedad | |
| Área | 86 metros cuadrados |
| Precio por metro cuadrado. | € 1221 |
| Año de construcción | 2005 |
| Piso | 2 |
| Ascensor | No |
| Número de referencia | 088 |
| Área | |
| Cochera | No |
| Total de pisos | 2 |

Ние от БГ Хоум бихме искали да ви предоставим възможно най-добрите услуги, свързани с покупката или продажбата на имот. Нашите услуги не се изчерпват с намирането, консултирането и продажбата на имот, а и с услугите, които следват процеса след това.
--------------------------------------------
Избирайки екипа на БГ Хоум, Вие правите правилния избор. Ние никога няма да ви разочароваме и винаги ще застанем зад вас и всяка ситуация.
Нашата цел е
Работим усилено, за да постигнем възможно най-добрите цени на пазара, както и да предоставим най-добрите условия на нашите клиенти. Знаем, че нашите клиенти трябва да инвестират разумно, затова сме тук, за да ги напътстваме.
Ние защитаваме интересите на нашите клиенти, като предоставяме всички необходими услуги на едно място. Знаем, че покупката на имот в чужбина не е лесна задача и затова сме тук, за да помагаме и да осигуряваме надеждност.
Без значение дали искате да продадете или да купите, ние ще ви съдействаме във всяка една стъпка от началото до края. Ще преговаряме за вас, ще проверяваме и ще рекламираме.
Número de teléfono de contacto: ...
Esta calculadora es solo para comodidad de los usuarios de la plataforma. Los cálculos no constituyen una oferta de ningún banco para concluir un contrato de préstamo. Las condiciones finales de cada préstamo se determinan al finalizar el contrato de forma individual en función del perfil del solicitante del préstamo. Los cálculos actuales se basan en valores promedio tomados de diversas fuentes.