precio
€ 155999BGN 305107.52Área
93 metros cuadradosprecio metros cuadrados.
1677.41 €Aprox. entrega
Характеристики на имота:
Цена: 155 999 €
Тип: тристаен апартамент
Площ: 93 кв.м
Етаж: 2-ри
Сграда: тухла
Имотът се състои от две спални, хол с кухненски бокс, баня, тоалетна отделно, два големи балкона подходящи за релакс.
Има избено помещене с площ от 7 кв. м. С възможност за закупуване на партерен гараж - 19 кв. м.
Сградата е тухлена с контролиран достъп и много добре поддържани общи части.
Район с отлично изградена инфраструктура. В близост до автобусна спирка, детски градини, училища, аптеки, супермаркети.
Предимства:
Просторни и светли стаи
Удобно разпределение
Добре поддържани общи части
С възможност за закупуване на партерен гараж - 19 кв. м.
Отлична инфраструктура на района
До детска градина
Тих район
Бърз достъп до центъра и главни булеварди
Отлична локация до МОЛ
Подходящ както за живеене, така и за инвестиция
За повече информация и огледи – моля, обадете се.
Контакт: +359899151664
| Tipo de propiedad | |
| Área | 93 metros cuadrados |
| Precio por metro cuadrado. | € 1677 |
| Año de construcción | 2000 |
| Piso | 2 |
| Ascensor | No |
| Número de referencia | 0 |
| Área | |
| Cochera | No |
| Total de pisos | 2 |
Número de teléfono de contacto: ...
Esta calculadora es solo para comodidad de los usuarios de la plataforma. Los cálculos no constituyen una oferta de ningún banco para concluir un contrato de préstamo. Las condiciones finales de cada préstamo se determinan al finalizar el contrato de forma individual en función del perfil del solicitante del préstamo. Los cálculos actuales se basan en valores promedio tomados de diversas fuentes.